Hight annual flower seeds
Tillverkare: Seklos
I paketet:1,0 g
Tillgänglighet:I lager
1.13€
Exkl moms: 0.95€
Mixture of hight annuals "Everlasting".

Efektne, paljuvärvuseline ja vähenõudlik klump kõrgustega 50-60 cm.
Kirju suvine segu erinevatest lilledest mida kasvatada rõdul- kastides, pottides, amplites. Valikus on kompaktseid ja rippuvaid terve hooaja õitsvaid taimi, nende ilu säilitamiseks on vajalik regulaarne väetamine ja kastmine, sest kinnistes nõudes tarvitab taim kiiresti ära nii vee kui toidu.
Ideaalne lillekultuuride kooslus õitsva välu loomiseks. Maaliline, lakkamatult õitsev ja kogu suve värvi vahetav aasake loob unikaalse mikromaailma teie aias. Nüüd pole aiateede ümbrus, piknikukoht ja laste mänguplats enam igavalt monotoonsed, vaid täis värve, lõhnu ja elu.
Segu õitseb juba 3-4 nädalat peale külvi ja niimoodi uhkelt terve suve, vahetades vaid oma väljanägemist.
AGROTEHNIKA: muld kaevata 25 cm sügavuselt läbi, pindmine kiht puhastada hoolikalt umbrohujuurtest. Need tööd tuleks teha juba varakult ära, et maa saaks veidi vajuda. Seemned külvatakse mais-juunis. Külvatakse tuulevaikse ilmaga parajalt niiskesse pinnasese. Segage seemned liivaga vahekorras 1:3, puistake ühtlaselt maha ja katke 1 cm paksuselt mulla või turbaga. Kuni tärkamiseni on soovitav külve katta. Oluline on ka jälgida mulla niiskust ja õigeaegselt piserdada. Rikkalikuks, ühtlaseks ja pikaldaseks õitsemiseks on soovitav väetada täisväetiseseguga.

Skriv en recension

OBS: HTML översätts inte!